• שמורים לכלבים

    יתרונות מזון רטוב לכלבים

היצע מוצרי המזון בשימורים לכלבים עבר בשנים האחרונות רעננון. כיום ניתן להגיש לכלב תערובות מזינות של בקר, כבש, עוף וירקות ודגנים. לכל המרכיבים הללו יהיה תפקיד מרכזי באספקת תזונה מאוזנת לכלבכם בכל שלב ושלב בחייו. אמנם לרוב נחשב מזון יבש לאפשרות הבריאה יותר, שימורי מזון לכלבים עשויים להיות בריאים במידה שווה, והינה מספר סיבות לכך.

1. קל יותר ללעיסה

ישנם בעלי חיות מחמד שנרתעים מלהציע מזון בשימורים לכלבים שלהם. הם חוששים שאינם נותנים לכלב שלהם תזונה מספקת, או שמזון רטוב עלול לפגוע בשיני הכלב. חשוב לדעת כי מזון רטוב איכותי יכול להציע תזונה מאוזנת לחיית המחמד שלכם ולתמוך בבריאותו לאורך שלבי החיים. הדעה הרווחת בקרב הווטרינרים, היא שמתן מזון רטוב לכלב לא ייגרום לפגיעה בשיניים או בחניכיים שלו. למעשה, עבור כלבים מבוגרים אשר כבר סובלים מבעיות שיניים או חניכיים, מזון רטוב עשוי להתגלות כקל יותר לאכילה מאשר מזון יבש.

2. בריא יותר עבור כלבים בשלבי גדילה

מתי מזון רטוב יכול להיות טוב יותר מאשר מזון יבש? כאשר הכלבים צעירים הם זקוקים לכמות רבה יותר של חלבון כדי להתחזק, ובדרך כלל מזון רטוב מכיל יותר חלבון מאשר מזון יבש. מזון יבש לכלבים מכיל יותר דגנים, כגון תירס, שיבולת שועל או דגנים מלאים אחרים, המסייעים לכלבים מבוגרים יותר בעיכול בריא.

3. שמירה על הבריאות

מוצרי מזון בשימורים מכילים בשר וירקות בשפע ומציעים את הוויטמינים והמינרלים שכלבכם זקוק להם כדי לשמור על הבריאות. בקר, כבש, עוף, דגנים מלאים וירקות מאפשרים לכלבכם ארוחה מתגמלת המלווה במרכיבים מזינים. כמו כן, ניתן לאחסן מזון רטוב לכלבים זמן רב יותר ממזון יבש - בתלות בתאריך התפוגה המצוין עליהם; בפחיות שימורים אין צורך בחומרים משמרים כדי לשמור על טריות המזון.

מתי להגיש מזון יבש

סיבה אחת להגיש מזון יבש היא שקל יותר לתת אותו ולקצוב אותו. כלבים שאוכלים יותר מדי יכולים להאט את קצב האכילה אם יקבלו מזון יבש. ניתן לרכוש מזון יבש בשקים גדולים יותר, דבר שהוא נוח יותר עבור חלק מבעלי חיות המחמד. אם הכלב שלכם אוכל ארוחות קטנות בתדירות משתנה, עדיף לתת לו מזון יבש, כיוון שמזון רטוב יתקלקל כאשר יישאר בצלחת יותר מ 4 שעות לאחר הגשתו. מזון יבש קל יותר לשימוש עם צעצועי האכלה שמעשירים את עולמו של הכלב ומוסיפים סיפוק לחייו ללא סיכון של האכלת יתר. אם אתם מחליטים לתת לכלב מזון יבש או רטוב, חפשו מזון באיכות גבוהה כמו Hill's Science Plan, המספק ריכוז גבוה של החומרים המזינים המועילים ביותר בכל מנה.

מדוע לא גם וגם?

אם אתם חוששים שהמזון בשימורים של הכלב שלכם לא יספק לו את כל החומרים המזינים להם הוא זקוק, תוכלו לשקול לשלב בין שני סוגי המזונות - רטוב ויבש. 
תוכלו לערבב בצלחתו בכל ארוחה חלקיות מנה של מזון יבש וחלקיות מנה של מזון בשימורים, ולחילופין ישנם בעלי כלבים שבוחרים למשל שגרה של מזון יבש לארוחות בוקר ושימורים לארוחות הערב. כך מקבל הכלב מזון מגוון ופינוק טעים.


אנו, בתערובת מישור אדומים, רואים בחיית המחמד חלק מהמשפחה.
לכן אנו מבקשים לחזק את הקשר המשפחתי עמה ולעודד תשומת לב לצרכיה ולרצונותיה.
אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק לבעלי חיות מחמד את הליווי המקצועי ביותר, לחלוק עימם את הידע שצברנו ולספק להם מגוון רחב של מוצרים לרבות מזון לכלבים, מזון לחתולים, מזון לציפורים וכן מגוון רחב של חיות מחמד מזון וציוד לתוכים.

מזון כלבים, מזון לחתולים, מזון לציפורים, מזון לסוסים, מזון לצאן, מזון לבקר, מזון ליונים, חיות מחמד, מוצרי ניקיון וטיפוח, צעצועים לכלבים, כלובים, צעצועים לחתולים